Pool story: instalace interiérového nerezového bazénu Imaginox

zpět na výpis článků

Máte již dokončenou stavbu domu, ale i přesto byste si rádi splnili sen o interiérovém bazénu? Pro naše nerezové bazény Imaginox není ani takováto situace limitující – v případě realizace bazénu v takto nepřístupných místech vám rádi vyrobíme a dovezeme bazénovou konstrukci v rozloženém stavbu a svaříme její jednotlivé díly až přímo na místě! Prohlédněte si, jak taková stavba probíhá od začátku až do konce!

V případě tohoto pražského projektu se jednalo o nerezový skimmer s rozměry 6 x 2,8 metru a individuálně zvolenou hloubkou 1,42 metru. Vzhledem k malé velikosti bazénu se majitelé rozhodli pro zapuštěné schodiště do stěny bazénu, které jsme navíc doplnili o dvě designová nerezová madla.

Aby mohl klient maximálně využít všech možností hydroterapie, zvolili jsme z doplňkového vybavení výkonný jednotryskový protiproud Fluovo, kolem něj jsme instalovali čtyři trysky pro perličkovou masáž a v neposlední řadě jsme do dlouhé stěny integrovali čtyři podvodní reflektory.

Součástí nerezové konstrukce je také úložná šachta pro automatické lamelové zakrytí, která je umístěna z důvodu omezených rozměrů místnosti ve dně bazénu. O čistotu vody se majitelům stará kromě klasického laminátového filtru ASTRAL také automatická chemizace ASEKO a dvě UV lampy Specktrum.

Líbí se vám tato realizace a rádi byste se dozvěděli více o nerezových bazénech Imaginox? Nechte si zdarma zaslat náš katalog Imaginox přímo k vám domů a navštivte jeden z našich showroomů!

Nezapomeňte naše aktuální projekty sledovat také na našem Facebooku a Instagramu!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail