Exkluzivní individuální design – dvě nerezové vířivky v Čapím hnízdě

zpět na výpis článků

Na jaře roku 2017 bylo otevřeno architektonicky velmi zdařilé hotelové wellness Čapí hnízdo v Olbramovicích, pro které jsme navrhli a vyrobili dvě zcela individuální nerezové vířivé vany Imaginox. Hlavním kritériem výběru byla estetická stránka vířivky – kombinace moderní leč industriálně působícího nerezu s přírodním kamenem. Vzhledem ke komerčnímu provozu jsme obě hydromasážní vany vybavili přelivným filtračním systémem – ovšem ne tak ledajakým! Voda z vířivky se přelévá na jedné straně vany do níže položené přelivné mřížky, která je skryta pod dekoračními kameny z černé žuly – voda stékající po nerezu je tak krásným designovým prvkem. Zbylé hrany hydromasážních van jsou opatřeny přelivy obloženými podélnými kamennými segmenty.

První hydromasážní vana s rozměry 3 x 2 metry se nachází v privátní zóně wellness – na terase poskytující dostatečné soukromí a zároveň krásný výhled do okolní krajiny. Nerezová vířivka pro 2-3 osoby je vybavena ergonomicky tvarovaným dvoulehátkem a na protilehlé straně trubicovou lavicí, kdy jsou obě odpočívadla osazena vodními i vzduchovými tryskami pro masáž šíje a zad, ale také lýtkových svalů a chodidel.

Druhá vířivka s rozměry 4,25 x 2,5 metru je taktéž umístěna na terase, tentokrát ale ve veřejné části – z toho důvodu byla koncipována tak, aby byla schopna pojmout co největší počet osob. Až 10 míst nabízí po obvodu instalované vzduchové lavice, které v kombinaci s dnovými gejzíry a hydromasážními tryskami zprostředkovávají příjemnou a uvolňující masáž celého těla.

Líbí se vám tato realizace a rádi byste získali více informací o našich produktech? Objednejte si náš katalog Imaginox a sjednejte si schůzku s našimi obchodními zástupci! Inspiraci nejen pro svou vířivou vanu hledejte na našem instagramu imaginoxcz.

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail