Designový bazén v hotelu Ritz Carlton v Berlíně

zpět na výpis článků

Luxusně zařízený hotel ve velmi žádané lokalitě historického centra Berlína – to si žádá nadstandardně vybavené designové wellness! V tomto honosném projektu byla naším úkolem výroba, dodání a následná instalace přelivného nerezového bazénu Imaginox o rozměrech 8 x 4 x 1,3 metru. Ovšem ne tak ledajakého – podívejte se sami, co je na této realizaci výjimečného!

Moderně zařízená místnost, v jejím středu bazén lemující kruhové vyvýšené odpočívadlo a v odrazu vodní hladiny zářivý strop připomínající polární oblohu. Veškeré materiály, které byly pro stavbu wellnessové zóny hotelu použity, byly pečlivě vybrány a jsou jen té nejvyšší kvality – díky tomu působí celá realizace velmi vyváženým a uvolněným dojmem!

Vnitřní nerezový bazén je vybaven přelivným filtračním systémem skrytým pod kamenným obložením, kdy namísto trysek se o přívod čerstvé vody stará středový žlab. Na přání klienta jsme dále bazén bohatě doplnili o masážní vybavení, 6 kusů podvodních reflektorů Wibre a výkonný dvoutryskový protiproud Bambo 2 umístěném na zaobleném čele.

Návštěvníci wellnessu se mohou tak oddávat příjemné masáži přímo v bazénu. Využít mohou například masážní stěnu se čtyřmi masážními tryskami v různých výškových úrovních integrovanou v rovném čele, vodní chrlič situovaný na protilehlé zaoblené stěně či vzduchovou a vodní masáž nohou firmy UWE zabudovanou ve dně konstrukce. Chcete vědět více o naší nabídce? Napište nám a nechte si zdarma zaslat náš katalog Imaginox přímo k vám domů!

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail