Firma Aquamarine Spa se od svého založení v roce 1997 specializuje na prodej vířivek, bazénů, saun a wellness produktů nejvyšší kvality. Vylepšujeme životní styl, prospíváme zdraví a ulevujeme od stresu.

Díky blahodárným účinkům vody, tepla, masáže a klidu tvoří vířivky od Aquamarine Spa prostředí pro Váš vyvážený život.

Za období našeho působení na českém a slovenském trhu jsme se stali největším dovozcem v oboru wellness se zárukami komplexního servisu a službami, díky kterým pro Vás bude i plánování a realizace relaxací.

Záleží nám na Vašem komfortu a spokojenosti a proto zastupujeme značky, které v oboru wellness představují světovou špičku

www.aquamarinespa.cz

Společnost KLAFS byla založena roku 1928 Erichem Klafsem ve Štětíně. Tehdy se jednalo o malý podnik zaměřený především na výrobu zdravotních a lázeňských doplňků. Po válce se přestěhovala do Schwäbisch Hall nedaleko Stuttgartu a byla rozšířena o výrobu saun. Od svého založení se stala světoznámým značkovým výrobcem saun a wellness produktů s mnoha průkopnickými objevy v této oblasti, jako například použití kanadské jedle (hemlocku) pro výrobu saun nebo systém Sanarium (5 forem saunování v jedné sauně). Schwäbisch Hall je i v současné době sídlo firmy KLAFS.

www.sauny-klafs.cz

Společnost Aquamarine Spa spolupracuje s firmou D & D plus, s.r.o., která se zabývá především technologií úpravy vody pro bazény, whirlpooly a okrasná jezírka.

www.dadplus.cz

Již více než 50 let je jméno OSPA nejznámějším výrazem v oboru bazénové technologie a to nejen v Německu, ale i po celém světě. Soustředěním na jakost vody v bazénu, konstantní inovativní technický rozvoj a zlepšování vždy drží OSPA o krok před konvenční technologií bazénu. Cílem firmy OSPA je neustále zlepšovat a zjednodušovat výstavbu a provozování bazénů, vířivých van a dalších produktů, kde je důležitá kvalita vody.

Společnost založená v roce 1976 s hlavní činností výstavbou veřejných bazénů. V polovině devadesátých let s pomocí dvou inženýrů vyvinuli revoluční krytí bazénů ponořené pod vodou. Dva roky intenzivních zkoušek a použití potvrdilo, že produkt je použitelný pro každodenní provoz a spustil se prodej. V dnešní době společnost produkuje okolo 500ks lamelových zakrytí ročně s distribucí do více než 20 zemí světa.

http://www.aquacover.com

Zavolat Navigovat Uložit kontakt Poslat si info na mail